Subscribe a newsletter

Karjera

         „Visagino linija“ yra viena didžiausių darbdavių Rytų Lietuvoje, įmonėje šiuo metu darbuojasi apie 700 žmonių.
Savo darbuotojams mes siūlome:

  • laiku mokamą ir regiono mastu konkurencingą atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • mokymų ir profesinio tobulėjimo programas;
  • karjeros įmonėje ir SBA grupėje galimybes;
  • aprūpinimą darbo drabužiais;
  • maitinimą įmonės valgykloje su nuolaida darbuotojams;
  • nemokamą atvežimą iš miesto į darbą ir kelionę atgal į Visaginą;
  • aktyvią sporto ir kultūros veiklą

Nuo operatoriaus iki projekto vadovo

Audrius Lingė, investicinio projekto vadovas

Audrius – puikus patriotiško ir karjeros žmogaus pavyzdys. Utenos kolegijoje jis baigė slaugos specialybę, po studijų kuriam laikui išvyko padirbėti į Airiją, tačiau gimtinės ir artimųjų ilgesys jaunuolį netrukus grąžino į gimtuosius Zarasus. Iš šio ežerais garsėjančio miesto į Visaginą, kur įsikūrusi „Visagino linija“, Audrius važinėja jau daugiau nei dešimtmetį, nuo 2007-ųjų.

Karjerą įmonėje vadovas pradėjo, kaip pats sako, nuo apatinio laiptelio – keletą mėnesių dirbo operatoriumi, vėliau ėjo meistro, vyr. meistro pareigas, pasiekė technologo poziciją, į kurią pretendavo nuo pat pradžių. „Kai grįžau į Lietuvą, pamačiau skelbimą, kad „Visagino linija“ ieško darbuotojų, tada taikiausi į technologo pareigybę, nors nieko apie šias pareigas neišmaniau. Dabar džiaugiuosi, kad tuo metu vadovai ne tik suprato, jog neturiu patirties, bet ir suteikė šansą savo galimybes atskleisti pradedant nuo žemesnio laiptelio“, – šypsodamasis savo planus prisimena Audrius.
Šiandien jis toliau sėkmingai kopia karjeros laiptais ir yra paskirtas įmonei svarbaus investicinio projekto vadovu. „Per darbo metus ne tik įgijau galybę žinių, bet ir išmokau būti drąsus, diplomatiškas, kūrybiškas, – vardija Audrius ir pataria, kad norint daryti karjerą gerai ir sąžiningai dirbti pakanka ne visada. – Mes, lietuviai, kuklūs, tačiau jei nori daryti karjerą, reikia būti drąsiam ir save šiek tiek pareklamuoti. Reikia būti aktyviam ir nebijoti rodyti iniciatyvos.“
Vadovas taip pat įsitikinęs, jos nereikia bijoti karjerą pradėti nuo žemiausių laiptelių, priešingai, užkopus aukščiau, ši patirtis gali būti didelis privalumas. „Vadovas, suprantantis procesus, kuriuos atlieka žemesnes pareigas einantys pavaldiniai, suprantantis, kaip jaučiasi, kiek ir kaip dirba šie darbuotojai, man atrodo, bus geresnis vadovas. Juk vadovas turi išmanyti viską: ir suprasti savo darbuotojus, ir žinoti, kaip vyksta gamybos procesai“, – teigia jis.